Reklamná agentúra ABC Media
Dušan Majcher
  • Zdielajte

    Od malička som skúšal rôzne športy ako  futbal, hokej, tenis a časom som zistil že toto je to, čomu by som sa rád v budúcnosti venoval naplno!!! Začal som robiť osobného trénera v Anglicku (kde som získal aj prvé úspechy na fitness súťažiach/ najskôr popri zamestnaní a postupom času som sa dopracoval až k V.I.P. klientele z oblasti športu aj médii, čo ma posunulo ďalej a momentálne sa venujem osobnému trénerstvu. Pracujem na živnosť , na plný úväzok, tak si môžte byť istý, že u mňa dostanete len a len  profesionálnu starostlivosť v tréningu aj v oblasti zdravého životného štýlu.Som osobný tréner, ktorý Vás  vie správne motivovať, povzbudiť, pomôcť, vypracovať tréning, plán a jedalníček na mieru podľa možnosti a požiadaviek každého klienta.

    Zmenit životný štýl a dať zabrať svojmu telu máme možnosť dnes všetci,  len treba niečo preto spraviť, nepozerať na okolie a hlavne veriť v sám seba !!! Som tu jednoducho pre Vás a mojou najvačšou odmenou sú Vaše výsledky dosiahnuté v tréningu!!! Verím, že spoločnými silami dosiahneme náš špoločný ciel!!

   Môžete ukázať, že cesta ktorou ste sa vybrali je tá správna  a ak chcete niečo zmeniť, netreba to dopredu vzdávať bez boja!!!

   tel.č.: 0903 530 473